Reviews Psychologische Begeleiding

Ervaringen Psychologische Begeleiding

Sinds 2002 begeleid ik mensen in hun herstel van psychosociale klachten binnen het werk, waardoor mensen leren begrijpen wat herstel betekent en van je vraagt.

Mensen met psychosociale klachten hebben behoefte aan enig houvast, een soort stip op de horizon. Psychologische coaching geeft je de ruimte om in alle eerlijkheid en veiligheid te mogen ontdekken wat je intuïtief diep van binnen al weet. Het blijft bijzonder om te ervaren als iemand in contact komt met die intuïtieve wijsheid en voelt wat de situatie nodig heeft.

De antwoorden zitten al in ons. Ik. help ze enkel weer te ontdekken ❤️.

Ik heb een aantal sessies gevolgd bij Anouk en heb dit als zeer waardevol ervaren. We zijn dieper ingegaan op mijn zelfbeeld en de manier waarop mijn denken, voelen en intuïtie met elkaar samenhangen. Dat gaf mij veel inzicht in mijn eigen patronen.

Wat voor mij vooral belangrijk was, is dat ik ben gaan inzien dat ik op mijn werk niet altijd verantwoordelijk ben voor alles wat er gebeurt. Dat besef heeft me geholpen om minder druk op mezelf te leggen en situaties realistischer te bekijken.

De gesprekken waren open, respectvol, verdiepend en praktisch. Ik voel me sterker en bewuster dankzij dit traject. 

Emmi, 31 jaar

In de gesprekken met Anouk werd het me duidelijk om eerst aan mezelf te denken. Iemand die niet lekker in zijn vel zit, die kan niet productief genoeg zijn. Eerst moet je beter in je vel zitten. Weten wat je wel en niet kan. En EERLIJK in de spiegel kijken! Dieren die je niet kan, gewoon zeggen. Het beschermt jezelf. Ze hebben niets aan een overspannen André.

André, 37 jaar

Anouk heeft me geholpen om mezelf te leren kennen, meer vanuit mezelf te redeneren (weten wat ik wil en wat ik kan). Zo heb ik geleerd wat mijn grenzen zijn en om niet voorbij mezelf te rennen ten gunste van een ander. Je doet het voor jezelf. Je staat namelijk met jezelf op en gaat met jezelf naar bed. Je mag even tot rust komen, mag tijd voor jezelf nemen.

Liesbeth, 30 jaar

Bij mij heeft het geholpen om het ‘moeten’ en ‘even weg te laten. Anouk heeft me laten inzien dat het helpt om het wat rustiger aan te doen. Zo had ik in het begin nog de gedachte ‘Wat vinden mijn collega’s er van?’ Anouk heeft me uitgelegd waarom het nodig is en dat hielp. Ik heb dit aangepakt door er met mijn collega’s over te hebben gehad.

Ian, 46 jaar

De gesprekken met Anouk lieten me inzien om er gewoon voor te gaan, niet thuis te blijven, maar er voor anderen te zijn. Eerst dacht ik ‘Voor mij hoeft het allemaal niet meer. Wat doe ik hier nog?’ Maar er zijn mensen die van je houden, je moet verder. Ik vond het moeilijkste om op te staan en alleen te zijn. Anouk heeft me geholpen om niet weg te lopen voor de dingen die er zijn. Dat ik wel naar anderen toe kan gaan en het contact kan aangaan.

Henk, 55 jaar